Sport 4 Life

Welcome to a big actual blog. Here you can read posts interviews and leave comentary please!!!!!!!!!

16.02.2009.

Wolfsburg slavio , naši reprezentativci strijelci

Sjajni dvojac fudbalskih reprezentativaca BiH u dresu Wolfsburga, Edin Džeko i Zvjezdan Misimović, nastavio je i u ovom kolu njemačke Bundeslige sa postizanjem golova.
Wolfsburg je u okviru 20. kola elitnog razreda njemačkog fudbala gostovao kod Eintrachta u Frankfurtu, a „vukovi“ su se u grad automobila vratili sa punim plijenom, nakon što su slavili pobjedu rezultatom 2:0. Za domaći tim nije konkurisao još jedan naš internacionalac, Zlatan Bajramović, koji se još uvijek oporavlja od povrede.

Oba pogotka za Wolfsburg bila su djelo reprezentativaca Bosne i Hercegovine. Goste je u vodstvo u već u desetoj minuti doveo nekadašnji napadač sarajevskog Željezničara Edin Džeko, te nakon dva gola u predhodnom kolu najavio odličnu golgetersku formu.

Konačan rezultat postavio je Zvjezdan Misimović, udarcem sa bijele tačke u 65. minuti, a samo dva minuta kasnije Miske je zaradio i žuti karton.